Nieuwsbrief - Update 6 juni 2025

 
 
Mediwet
 
 
 

In deze nieuwsbrief

 
  • Mediwet op Prenne in Gent - 12/06/2025
  • Opleiding in de kijker
 
 
Mediwet op Prenne in Gent - 12/06/2025
 

Mediwet op Prenne in Gent - 12/06/2025

 

Werkzaam in preventie, welzijn, gezondheid of milieu? Dan is de Prenne iets voor jou. Op donderdag 12 juni 2025 slaat dit evenement zijn tenten op in Flanders Expo in Gent. Netwerken, boeiende opleidingen volgen en een bezoekje brengen aan de vakbeurs, het kan er allemaal.

Ook Mediwet kan je terugvinden op deze editie van Prenne. Schrijf u in voor dit evenment en kom ons zeker een bezoekje brengen. We verwelkomen u met open armen.

Bron: Prebes.be

 
Naar de website van Prebes
 
Opleiding in de kijker
 

Opleiding in de kijker

 

Volg de opleiding Preventieadviseur Niveau III 

Bent u op zoek naar een manier om het welzijn en de veiligheid op de werkvloer te versterken? Dan is de opleiding tot Preventieadviseur Niveau III bij Mediwet vzw zeker iets voor u.

Als preventieadviseur speelt u een essentiële rol in het voorkomen van arbeidsongevallen, het bevorderen van welzijn op het werk en het naleven van de welzijnswetgeving. Deze erkende opleiding geeft u alle noodzakelijke kennis en praktische vaardigheden om die rol met vertrouwen op te nemen. Deze opleiding verschaft u ook de basiskennis die vereist is volgens de codex over het welzijn op het werk.

Voor wie is deze opleiding bedoeld?

Deze opleiding is ideaal voor:

  • Medewerkers van KMO’s
  • Preventiecoördinatoren
  • HR-medewerkers
  • Leidinggevenden of andere betrokkenen bij welzijn op het werk

Samen bouwen we aan een veiligere werkplek.

U kan zich nog inschrijven voor deze opleiding in het najaar in Antwerpen. Schrijf u hier in. Uiteraard kan u op onze website ook nog tal van andere boeiende opleidingen en workshops terugvinden.

 
Naar onze opleidingen