Eerste Hulp - bijscholing hulpverlener

Antwerpen19/11/2025 08:00 - 12:00VolzetVolzet
Gent20/11/2025 08:30 - 12:30VolzetVolzet
Antwerpen08/12/2025 08:00 - 12:00VolzetVolzet
Gent15/12/2025 12:30 - 16:30VolzetVolzet

Omschrijving

De codex over het welzijn op het werk vermeldt dat het getuigschrift van hulpverlener slechts geldig blijft indien de houder ervan jaarlijks minimum 4 uur bijscholing volgt (behoudens een beperkt aantal duidelijke uitzonderingen).

Opgelet: Een inhaalbeweging kan niet via deze open bijscholing gebeuren. Indien u zich wenst in te schrijven voor een inhaalbijscholing, gelieve dan te kiezen voor de opleiding 'Inhaalbijscholing Hulpverlener'.

Praktisch

Prijs

De prijs voor deze opleiding in 2025 bedraagt €148,76 of 1 PE per deelnemer (vrijgesteld van btw). De drank (excl. frisdrank & alcoholische dranken) is inbegrepen in de prijs. De syllabus wordt in digitale vorm ter beschikking gesteld aan de deelnemers.

Annulatie van de opleiding

Indien u door omstandigheden alsnog genoodzaakt bent uw inschrijving te annuleren of te verplaatsen, is dit mogelijk tot uiterlijk 10 werkdagen vóór de eerste opleidingsdag. Nadien is het inschrijvingsbedrag volledig verschuldigd. Bij minder dan 6 deelnemers zijn wij genoodzaakt de opleiding te annuleren.

Tussenkomsten

Voor deze opleiding kan u beroep doen op de KMO-portefeuille. De aanvraag moet gebeuren vóór de opleiding of binnen de 14 dagen na de start van de opleiding. 

Opleiding op maat

Wenst u meer dan 6 personen in te schrijven voor deze opleiding? Vraag dan gerust een opleiding op maat aan.

Voor regio Gent kan u contact opnemen met Manu Terneus via emmanuel.terneus@mediwet.be

Voor regio Antwerpen kan u contact opnemen met Francisco Prado Hernandez via francisco.prado.hernandez@mediwet.be.